Vyhledávání


Kontakt

HC Kati Katov

774 08 50 23

E-mail: pozar.z@seznam.cz

Diskusní téma: Co bude?

Datum: 30.08.2015

Vložil: pahílek

Titulek: sezóna 2015-2016

Ahoj, už jsem napjatě očekával, kdy nastane diskuze ohledně náslující sezóny (tedy pokud nějaká vůbec bude) . Poslední sezóna byla hrozivá, jak s mizernou docházkou lidí, tak i díky tomu výsledkově. Na současnou podobu BHL nemáme, to víme každý, opravdu se její kvalita a tím i myšlenka přesunula jinak, do jiné dimenze. A předpokládám, že se to bohužel nezmění. Proto jsem proti tomu, jako myslím naprostá většina, abychom hrály BHL dál. Předpokládám, že nižší (říkal bych jinou ligu) myslíte BFC (Best four cup). Tuto ligu bych rád vyzkoušel, velice rád bych totiž v následující sezóně s hokejem v podobě HC Kati Katov pokračoval a myslím, když budou-li vyrovnaní soupeři, tak nás to znova začne bavit a rádi budeme chodit na zápasy. Při pohledu na www stránky BFC jsem zjistil, že si týmy musí zajistil rozhodčího a zde bych viděl menší problém, jestli bude koho sehnat a hlavně kdo ho z nás bude shánět (jestli nás příjmou). S touto otázkou se pomalu, ale jistě, dostávám k dalšímu bodu Strykova komentáře. Zcela tě Stryko chápu v tom jak složité a náročné pro tebe musela být organizace ohledně HC Kati Katov, zvlášť v poslední sezóně. Za všechny dosavadní sezóny ti chci poděkovat, jak a hlavně že si vedl Katy dál a dál. Jestli skončíš jako organizátor (což nechci), tak nevím kdo to bude dělat místo tebe, já sám si na to netroufám, leda že by se ke mně někdo přidal a staral se o Katy semnou. Doufám, že aspoň jako hráč budeš pokračovat nadále. Katům zdar....ať žijeme dál.